Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 109 common:people_all_forms

Модель організації освітнього процесу у СЗШ №140 на час дії карантинних обмежень

Date: 27 серпня 2020 о 15:07

Модель організації освітнього процесу у СЗШ №140
на час дії карантинних обмежень

На виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 року, Регламенту відновлення освітнього процесу у закладах освіти міста Києва та наказу Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації №122 від 10.07.2020 року

1. Для кожного класу визначено окремий вхід до закладу. Допуск учнів до закладу здійснюватиметься через 6 входів. (Графік допуску класів у школу повідомляє класний керівник).
  2. Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено, крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю.
  3. Кожен урок починається із «П’ятихвилинки здоров’я».
  4. На кожній перерві провітрювання кабінетів.
  5. Визначено ізолятор де  у разі виявлення симптомів ГРВІ серед здобувачів освіти дана особа переводиться в ізолятор, буде повідомлено батьків та прийнято узгоджене рішення щодо відправлення особи до медичного закладу. Клас іде на самоізоляцію.
  6. Усі працівники закладу допускатимуться тільки в засобах індивідуального захисту та після проведення термометрії.
  7. Для мінімізації руху учнів по закладу за кожним класом закріплено певний навчальний кабінет. Навчання проходитиме в одному кабінеті, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети (українська мова, трудове навчання, англійська мова, інформатика).
  8. Запроваджено проведення спарених уроків для учнів 8-11 класів.
  9. У разі запровадження сухих сніданків для учнів 1-4 класів буде складено графік отримання сніданків. Гаряче харчування згідно графіка.
  10. ГПД (клас-групи) працюватимуть у звичайному режимі у закріплених за класами кабінетах.
  11. У всіх навчальних кабінетах школи після завершення занять проводитиметься вологе прибирання, провітрювання .
  12. За сприятливих погодних умов уроки з окремих предметів проводитимуться на свіжому повітрі.
  13. Перебуваючи у жовтій та помаранчевій зонах заклад освіти працюватиме у звичному режимі окрім учнів/педагогів, які переведені у дистанційний режим (були в контакті з хворими).
  14. У червоній зоні заклад переходить на застосування технологій дистанційного навчання для всіх учнів. Вчителі використовуватимуть  Google Classroom, для проведення уроку тощо.
  15. Заклад забезпечений урнами для утилізації використаних засобів індивідуального захисту.
  16. В усіх коридорних приміщеннях закладу розроблені маршрути руху учнів. Відкриті додаткові сходи, що дасть можливість не перетинатись учням при русі вгору та вниз.
  17. У кожному класі є рукомийник, рідке мило та  дезінфекційні засоби для  рук.
  18. Проведення масових заходів у закладі обмежено.
  19. Виховна робота проводитиметься виключно в межах класу із застосуванням проектної діяльності. На часі онлайн конкурси, віртуальні екскурсії тощо.
  20. Складено графік прибирання у загальних місцях, коридорах де техпрацівник вказує час і ставить свій підпис, коли саме проводилось прибирання.
  21. Уроки плавання:
  • відповідно рекомендацій МОЗ на одній доріжці може займатися 3 особи;
  • спортивні класи заняття по пів групи(одна група у басейні, друга – «сухі» тренування);
  • уроки плавання 1 - 8 класи  (вересень) – «сухі» тренування;
  • жовтень-одна група у басейні, друга – «сухі» тренування  і навпаки.
Comments:
Only authorized users can leave comments.